Všichni bychom měli začít žít ještě předtím než budeme příliš staří.

Ahooj !

23. června 2018 v 22:34
Ahoj všichni,
chtěla bych Vám tady psát občas něco o mě a mém životě,který je plný chaosu,nedokonalých fotek,smíchu a lásky.
Je mi 21let,bydlím ma vesnici v domečku se zapomětlivým manželem,maličkou dcerkou a s dvěma otravnýma kočkama. Smějící se

Ale ne,teď vážně ...
Jmenují se Káťa, jak jsem psala výše je mi 21let. Můj manžel se jmenuje Ondra letos mu bylo 25let a společně máme dcerku Kristýnku teď má čerstvých 8měsíců. Taky s námi žije rezavý kocour Mikeš a malá černo-šedá kočička Mia.
Bydlíme v malé vesnici na východu České Republiky. Já tady žiju od narození,Ondra se tady přestěhoval před cca 13lety z vesnice,která je od nás o pár zastávek dál. Tím že se tady přestěhoval s rodiči,jsme měli šanci se poznat. V rychlém procesu Vám tady napíšu jak dál pokračovala naše bublina lásky.
V září 2013 jsme spolu začali "chodit" ,během chvíle jsme spolu začali bydlet byl srpen 2014 ...
Přišel prosinec 2015 pořidili jsme si Mikeška. Pak aby nebyl sám jsme mu pořídili v březnu 2016 naší princeznu Miu.
Zanedlouho přišla otázka "Vezmeš si mě" to byl červen 2016. Začalo se mluvit o svatbě a byl leden 2017 já přišla s větou "Budeš táta" ... uplynulo pár měsíců a byl tady náš krásny červenec 2017,kde jsme si řekli naše ANO. Pak přišlo chystání,prání a vybíraní jména naší krásné princezně a najednou během chvíle tu byl říjen 2017 a ten nám přinesl naší modrookou dcerku Kristýnku.
Teď je červen a já sedím v obývaku na pohovce v deset hodin večer s notebookem na klíně s chůvičkou vedle sebe a píšu blog,který jsem si chtěla založit snad od roku 2008 kde to měl snad každý a já chtěla být taky tak strašně cool. Nakonec se to stalo až o deset let později a stejně budu doufat,že to raději nikdo číst nebude Smějící se
Ale více napíšu příště jelikož v chůvičce už se začíná pomalu ozývat řvoucí a hladová Kristýnka. Dobrou noc Vaše Káťa.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | Web | 24. června 2018 v 13:23 | Reagovat

Vítej! A přeju mnoho úspěchů. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama